• Magazyn Polski PingPong

PingPong - Najnowsze wiadomości, ciekawe artykłuy, wywiady, największe polskie forum

• Najnowsze wiadomości
  • Magdalena Rakowska i Dominik Soliło wygrali "Puchar Polski" w Częstochowie

Magdalena Rakowska (Częstochowa) i Dominik Soliło (Siewierz) wygrali otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Polski dla dzieci i młodzieży, który rozegrano w Częstochowie. Po sześciu najlepszych zawodników z każdej kategorii otrzymało okazałe puchary.

• Dawid Połoszczański i Wojciech Głuszek najlepsi w turnieju drużynowym w Poczesnej!

Dawid Połoszczański i Wojciech Głuszek wygrali Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Zarządu Powiatu Częstochowskiego pod honorowymi patronatami Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli oraz Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy, który wczoraj rozegrano w hali sportowej w Poczesnej.

• Otwarty turniej dla dzieci i młodzieży o "Puchar Polski"

W piątek 7 czerwca w Częstochowie odbędzie się otwarty turniej tenisa stołowego o Puchar Polski dla dzieci i młodzieży.

• Kolorowe okładziny po Igrzyskach Olimpijskich

Bardzo istotna zmiana dla wszystkich wejdzie do tenisa stołowego po Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo. Podczas ostatnich mistrzostw świata w Budapeszcie, ITTF zadecydował, że po Igrzyskach do profesjonalnych rozgrywek będzie można używać kolorowych okładzin. Zielone, różowe, niebieskie, żółte to tylko niektóre kolory zatwierdzone przez ITTF.

• Dariusz Kiełb szuka klubu

Najlepszy zawodnik 1. ligi słowackiej - Dariusz Kiełb szuka klubu w Polsce. Kiełb ostatni sezon spędził w 1. lidze słowackiej w drużynie Fortuna Kežmarok A, gdzie na rozegranych 51. indywidualnych pojedynków, wygrał 48.

• Karol Prus-Strowski zaprasza na obóz tenisa stołowego

Od 1 do 14 sierpnia odbędzie się wakacyjny obóz sportowo-rekreacyjny w Przechlewie organizowany przez IKS Start Zduńska Wola. Trenerem podczas obozu będzie medalista mistrzostw Polski Karol Prus-Strowski.

• Zapraszamy na Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Zarządu Powiatu Częstochowskiego

W niedzielę 2 czerwca w Poczesnej zostanie rozegrany Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Zarządu Powiatu Częstochowskiego pod honorowymi patronatami Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli oraz Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

• IV Memoriał Leszka Prokuskiego

W niedzielę 19 maja w Dębicy odbędzie się IV Memoriał Leszka Prokuskiego w tenisie stołowym.

• Żywiec 2019: XVII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę 25 maja w Żywcu odbędzie się XVII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego z nagrodami pieniężnymi.

• Wywiad z Longinem Wróblem

Z jednym z najlepszych trenerów w Polsce - Longinem Wróblem rozmawiamy o sukcesach, jakie obecnie odnośnie jego córka Wiktoria Wróbel oraz o problemach jakie ma każdy ojciec - trener.

• KTS Tarnobrzeg wygrał Ligę Mistrzyń!

Wielokrotny mistrz Polski w końcu okazał się najlepszy w Lidze mistrzyń! KTS Tarnobrzeg w finałowym dwumeczu dwukrotnie wygrał z chorwackim Dr. CASL 3:2 i 3:2.

• Trzy medale Polaków podczas Slovenia Open

Jakub Dyjas zdobył srebrny medal w turnieju indywidualnym Slovenia Open. Polak uległ w finale tej imprezy Chińczykowi starającemu się o chorwacki paszport - Wei Shihao 2:4. W turnieju gry podwójnej, Dyjas wraz z Maciejem Kubikiem wywalczył brązowy medal.

• Liswarta Listów najlepsza w ALTS w Poczesnej!

W hali sportowej w Poczesnej zakończył się sezon rozgrywkowy 2018/2019 Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Poczesnej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy. W tym sezonie w rozgrywkach wzięło udział 15. zespołów z czterech powiatów.

• Ma Long i Liu Shiwen mistrzami świata!

Chińczycy zdominowali tegoroczne mistrzostwa świata w tenisie stołowym zdobywając wszystkie złote medale. Mistrzem świata został ponownie Ma Long, mistrzynią Liu Shiwen.

• ATS Ligota Łabędzka mistrzem Śląskiej Ligi Amatorów!

Znamy już ostateczne wyniki 1. ligi Śląskiej Ligi Amatorów w tenisie stołowym. Mistrzem rozgrywek został ATS Ligota Łabędzka, która dzięki lepszemu bilansowi w dwumeczu wyprzedziła ALTS Poczesna i LKS Strażak Mikołów.

• Praca dla trenera - zawodnika w GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski

GKS Gorzovia Gorzów Wielkopolski szuka zawodnika do drużyny 1. ligi mężczyzn wraz z możliwością pobytu w Gorzowie na stałe (lub większości dni), dodatkowo proponowana praca na stanowisku trenera dzieci.

• Marek Chybiński, Andrzej Wnęk i Waldemar Glanowski wygrali Wielkanocny Turniej w Poczesnej

Marek Chybiński (Przyrów), Andrzej Wnęk (Poraj) i Waldemar Glanowski (Olkusz) wygrali Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy, który rozegrano w Poczesnej.

• Poczesna zaprasza na Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego

W niedzielę 14 kwietnia w hali sportowej w Poczesnej odbędzie się Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy.

• Marek Chybiński i Zbigniew Goździk wygrali 23. turniej im. Adolfa Ślusarczyka!

Marek Chybiński (Przyrów) i Zbigniew Goździk (Tomaszów Mazowiecki) wygrali dwudziesty trzeci turniej tenisa stołowego im. Adolfa Ślusarczyka, który rozegrano w Koniecpolu.

• Zapraszamy na II Grand Prix Kóz

W niedzielę 24 marca w Kozach odbędzie się drugi turniej z cyklu Grand Prix Kóz w tenisie stołowym.

• Zmarł Ulf Bengtsson

Wczoraj zmarł Ulf Bengtsson - znakomity szwedzki tenisista stołowy, mistrz Europy z 1984 roku oraz wicemistrz świata w drużynie z 1983 roku. Miał 59 lat.

• Znamy zwycięzców turnieju w Lisowie

Wczoraj w Lisowie rozegrano tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Herby. W zawodach wygrali Piotr Chaładaj, Miłosz Cesarz i Mariusz Koczyba.

• Sławków zaprasza na turniej

W sobotę 9 marca w Sławkowie odbędzie się X Turniej tenisa stołowego TKKF "Michałek" o Puchar Burmistrza Miasta Sławkowa.

• Patryk Chojnowski i Natalia Bajor mistrzami Polski!

W Gliwicach zakończyły się 87. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Mistrzostwa były bardzo udane pod względem sportowym i organizacyjnym. Zawody w grach indywidualnych wygrali Patryk Chojnowski (KS AZS AWFIS Gdańsk) oraz Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław).

• Zapraszamy na 87. IMP w Gliwicach!

Jakub Dyjas oraz Natalia Bajor to faworyci 87. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym, które już jutro rozpoczną się w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź" przy ul. Partyzantów w Gliwicach.